Pin it

19 Ocak 2016 Salı

Kadınlar için erkeksiz filmler -2

İlk yazıdan sonra yalnız veya öküz kocalara sahip kadınlarımıza yardımı kendime bir görev bildim.  İkinci önerilerim;

1.Wall-E: Bir robot ne kadar sevimli olabilir sorusunun cevabı işte karşınızda. Wall-E den bahsediyorsak şirin ötesi, alın yanaklarını sıkın işte, şu gözlere bak. Yalnız Wall-E'nin aşkı bulma macerası. Sizin kıllı kesin tuvalette twitter okuyordur bu arada rahat olun keyfini çıkarın filmin...
2. French Kiss: Meg Ryan'ın Meg Ryan olduğu günlerden bir film işte. Estetik budalası olmadan önce, bir Fransız, bir Amerikalı güzel mücevherler ve aşk olan, sonunda şaraba ve köye yerleşip sonsuza kadar mutlu olmak ile biten çok sevimli ve sıcak bir film. Siz bu filmi izlerken sizin öküz kesin arkadaşları ile meyhaneye gitmiştir. Bırakın gitsin, televizyonda Fransız aşk filmi varken kimin umrunda.


3. Father of the Bride: Bu filmi hatırlamayan var mı bilmiyorum. Bir ara televizyonların vazgeçilmez filmiydi. O naifliği hiç bitmedi. Ben tabi tam o zamanlar anlamını bilmiyordum ama evlenince anladım. Babalar kızlarını hiiiç bırakmaz. Hala onların bebeğidir. Buda babanızın kıymetini bileceğiniz, film bitince "babişko seni seviyorummm" diye hemen telefona koşacağınız bir film. Siz bu filme gülüp, ağlarken sizin camış yüksek ihtimalle rakı-balık yapacak şebek şebek ne var cnm bunda ağlanacak diyecektir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder