Pin it

2 Ocak 2014 Perşembe

Yeni Yıl :) agsfhdskjfha :))))))))))))))))

Her yeni senede yeni kararlar alanlardan mısınız? Ben öyleyim. Her seferinde kararlar alır sonrasında ilk cumartesi bozarım :) Bunlar her zaman;
  •  Diyet yapacağım.
  • Artık aile bütçesine gedikler açmayacağım.
  • Daha iyi bir insan olacağım.
  • Herşeye kızmayacağım, sakin olacağım. 
  • Herkese herşeyi anlatmayacağım, birazcık gizemli olacağım.

...şeklinde oluyor ancak bu kararlar ilk çıldır'a kadar sürüyor. Yaşadığım ilk buhran da önce milleti kırıyorum. Sonra kendimi, sonrada yemeğe sarılıyorum. Dolayısı ile yukarıdaki maddelerin hepsi bir gün içinde tarih oluyor.

2014 senesinden umutluyum. Aslında özel bir umudum yok ama secret gibi ne istersen o olur fantezisi ile davranmaya karar verdim. Güzel şeyler isteyeceğim ki güzel olsun... :)

İlk kararım ihmal ettiğim bloğuma sarılmak oldu. :) Ne kadardır yazıyorum ki ihmal ettim layn! şeklindeyim ama oluyor işte bazen insanın hevesi kaçıyor.

Tezimi kesinlikle bitireceğim. Bu ne ya sümük gibi yapıştı yakama...

Kesinlikle daha çok güleceğim.!! Gülmek mutluluktur. En hüzünlü zamanınızda bile iki kıkırdayın endorfinin dibine vurun :)

Kocamı daha çok seveceğim!! Bu kesinlikle tutacağım bir söz. Sürekli mıç mıç olamayız biliyorum ama olsun hayatta birini sevmek gibisi yok :)

Neyse mutlu, başarılı en önemlisi sağlıklı bir sene diliyorum herkese...

Bunuda başlangıcı size şu aşağıdaki fantastik çekomastik yakışıklıklıları izletmek olmalı. Kesinlikle bu güzellikler kaçırılmamalı. Her evde bunlardan olsa ne güzel olur aha aha aha :)

Ben yeni yılda ne yaptım pekim. Bu sene tonla para verip saçma sapan bir salona kapanıp öküz gibi içme olayını bir kenara bırakmaya karar verdik. Bu nedenle açık havada öküz gibi içtik. Biralar haricinde devletimin milletimin organizasyonlarından yararlandık. 

Ayakkabı kutusundan arta kalan para ile İzmir de Teoman çıktı. Yurdun diğer yerlerinde kim ne yaptı bilmiyorum ama İst.dekiler baya zorlanmıştır. Ayakkabı kutusu partisi'nin olduğu yerlede Noel Baba bıçaklama girişimlerine maruz kalabilecekleri düşünülürse... Zaten borç batağında olan belediyeler bakanların oğluna sponsorluk yapmaktan halkına parası kalmamıştır. Gene İzmir de biz eğlenmişizdir.

Cumhuriyet meydanında Teoman ve Aziz Kocaoğlu ile yeni yıla girdik. Aziz Kocaoğlu'nun AKP gazı ile yeni yıla biraz geç girdik ama küfür etmek eğlenceliydi :)Buna çok güldüm :)

Öküz gibi içtiğimi söylemiştim değil mi? Bir sürü yer arasında biz gittik "The Long Shot"a oturduk. Yanındaki Eni$tem de de gözüm kalmadı değil ama bu mekanı da sevdim. Biraz pahalı ancak çok güzel şarkılar çalıyorlar. Nispeten konuştuğunu duyarak bir yerlerde içilebilinecek güzel yerlerden biri. Biraz daha ucuz olsa...? Mesela Miller 12.5 TL olmasa??!!!


Kokteyl içtim. Adını unuttum ama böğürtlen likörlü birşeydi. Ben aslında Cosmopolitan istedim ama Cranberry juice kalmamış bunu önerdiler. Bundan sonra içilen biraların resmin çekmedim artık.


 Bir saatten sonra dünyaya bu gözlerle bakıyordum :)

 Gecenin sonu tabiki sokakta oynamayla bitti :)

Ben yeni yıla çok eğlenerek, çok mutlu ve çook güzel kararlar alarak girdim. Güzel umutlarım ve planlarım var bu seneden. Umarım herkesinde 2014 yılı güzel geçer!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder