Pin it

5 Ocak 2014 Pazar

We're the Millers


Tür: Komedi, Suç
IMDB puanı: 7.1
Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Oyuncular:  Jason SudeikisJennifer Aniston, Emma Roberts,Will Poulter

Son zamanlarda kendimi kitap okumaya ve filmlere verdim. Haliyle yeni yer keşiflerim giderek azalıyor. Zaten haftanın 3 günü spora gidip yağlanmakla geçirdiğim için başka bir şeye vakit kalmıyor. Yağlanmak derken yanlış yazmadım evet. Haftanın 3 günü spora gidip vücudundaki yağ oranı artan bir ben varımdır herhalde. Metabolizma yaşım bile 3 yaş artmış oha ne oluyoruz. 

Neyse konumuza dönelim. Baya bir umutlarla izlemek istediğim bi filmdi. Özellikle Jeniffer'a bayılırım. Friends dizisinden zaten olağanüstü bir sempatim var kendisine. Bu arada hala izlemeyenler var ise Friends'i mutlaka izlemeliler. Son 3 bölümüm kaldı senelerdir bitmesini görmek istemediğim için izlemiyorum o derece. Son zamanlarda çok dandik romantik komedi filmlerinden oynasada hala umudumu kesmemiştim kendisinden. Taa ki bu filme kadar.

Konu nispeten idare eder. Bir "Inception" beklemiyordum zaten. Uyuşturucu kaçırmak için aile kılığına giren bir avuç insanın öyküsünü anlatıyor. Ama bu kadar sıkıcı bir şekilde bir işleyiş mi olur. Oyuncular nispeten iyi. Jennifer malum, ergen saf oğlan çok şirin. Julia Roberts sevgili yeğenine o koca ağzını miras bırakmış. Kızda halasının hakkını verecek şekilde koca ağız ve diş olarak ortalıkta geziyor. Gene en aklı başında oydu. Esas adam gene komikti ama film neydi be öyle!! Yani eğlendiğim tek dakikalar Jennifer'ı striptizci olarak gördüğüm zamanlardı. Onda da ay götü göbeği nasıl diye bakmaktan o andaki konuyu anlayamadım.

En sosyopat ve antipatik an ise Kenny'e öpüşmeyi öğrettikleri sahne oldu. Kız bir yanda öpüyor ,Jennifer öbür yanda... Yahu 50 yaşına gireceksin. Normalde yapsan sübyancı diye hapse atarlar. Bundan eğlenip güleceğimizi nasıl düşünebilirsiniz. 

Ben şu zavallı Kenny rolündeki çocuğu da anlamıyorum. Onun yerinde olsam bir daha tv camiasına adımı mı atmazdım. Çocuğun bilimum bütün takım taklavatı televizyonda gördük maşallah. Allah zeval vermesin ama ben milletin gözünün içine bakamazdım onun yerinde olsam. İki gün sonra çocuğu olsa ne diyecek "aaa baba seninki küçükmüş aha aha" diyince!. Tövbe yarabbim. İğrençlik diz boyu!

Ben ayrıca bu IMDB puanlarını nasıl verdiklerini bir türlü anlayamıyorum. Ya benim film zevkim çok kötü yada Amerikalı'ların espiri kabileyi maymunlardan beter. Bu film nasıl 7 alır ya nasıllll!!!!!

Kısacası IMDB puana bakıp aldanmayın. Bu film yerine gidip Recep İvedik'i izleyin hakikaten daha çok gülersiniz. Ha diyorsanız ben Jennifer ablamı cıbıl görecem, iyidir hoştur. Victoria Secret defilesi izleyin onda daha iyi göt göbek var. Zira kendisi azıcık pörsümüş, yaş göbeği çıkmış.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder