Pin it

20 Eylül 2013 Cuma

Ra.OneTür: Macera, Fantastik, Romantik Hint Filmi

IMDB puanı: 4.6

Yönetmen: Anubhav Sinha

Oyuncular:  Arjun RampalShah Rukh KhanKareena Kapoor

Şu ara tek düşünebildiğim Hint filmleri... Sabahları Hint müziği dinliyorum, akşamları Hint filmi... Dışarda olsam keşke şimdi evde olsam Hint filmi izlesem diyorum. İçimde bir Hint filmi aşkı pörtledi resmen. Bunların tek sebebi de Shahrukh Khan denen şu yakışıklı beyfendi... Lise hayatımda bile hiç ünlü saplantım olmadıydı. Şu ara bu herife bayılıyorum. 

Canım kocim tek aşkım sensin bunu bil ama :)
Neyse filme dönsem iyi olacak, yoksa S. beni öldürecek... 

Bir oyun programcısı kötü adamları seven oğlu için yeni oyununa bir karakter tasarlıyor. Kötü adam, iyi adamdan daha güçlü ve iyi adamın kazanmasına imkan yok. Birden ne oluyor ise oluyor oyundaki karakterler gerçek dünyaya dönüyor. Gelelim filmin eeeennnnn sevdiğim anına... Chammak Challo şarkısının söylendiği sahneye. Chammak Challo aynı zaman "Büyüleyici Kadın" demek. Buna bayılıyorum. Bu şarkıyı saatlerce dinleyebilirim, oynayabilir, zıplayabilirim. Ses tanıdık gelebilir. Şarkıyı Akon söylüyor ayrıca düşünebiliyor musunuz? 

Bu filmin, bu şarkının hastasıyız!!! :) Film de çok bir numara yok aslında. Arada kikir kikir güldürüyor arada sürekli biri oradan oraya uçuyor, hopluyor ve kırıyor. Gerçek üstü bir hikaye...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder